Мармур – це втілення розкоші, і все ж, що дивно, це один з найдоступніших природних каменів для обробки і облицювання житлових приміщень. Перед тим як ви захочите оздобити мармуром свій будинок, розглянемо всі плюси і мінуси цього природного матеріалу.
Плюси.
Природний камінь – мармур може бути і сірим, і білим, бежевим, рожевим або навіть зеленим, але за своїми візуальними ознаками це самий легко впізнаваний натуральний камінь, який, зі своїми плавними лініями, мальовничими прожилками, гладкою поверхнею, ідеально підійде не тільки для стільниць на кухню, але і для обробки підлоги, а також ванної кімнати. У будь-якому приміщенні він буде виділятися своїм природним зовнішнім виглядом, надаючи вишуканості і розкоші інтер’єру.
Елегантний і витончений – мармуровий камінь підходить для оформлення не тільки житлових приміщень, але і для офісних фойє, які зазвичай служать обличчям компанії. З першого ж погляду приміщення, облицьований мармуром створює вражаючий ефект розкоші, елегантності та надійності. Дивно, але мармур, в порівнянні з іншими натуральними каменями, досить доступний варіант, що і робить його більш привабливим на сьогоднішній день для використання в якості будівельного або облицювального матеріалу.

Мінуси.
Мармур, по відношенню до інших каменів, має м’яку і пористу поверхню, що робить його більш сприйнятливим до фарбування, стравлювання поверхні від продуктів з високим вмістом кислоти, і появи плям від будь-якої пролитої рідин.
Мармур вимагає певного догляду із застосуванням спеціальних засобів для захисту поверхні від бактерій і будь-яких пошкоджень. Крім того, стільниці з мармуру не призначені для того, щоб на них нарізали продукти, або використовували як підставку під гаряче. Необхідно використовувати обробні дошки, підставки, для запобігання появи подряпин та інших пошкоджень.
Звичайно, мармур вимагає певної уваги, але його елегантний, ні з чим не порівнянний зовнішній вигляд, при правильному догляді, буде довго радувати погляд своєю пишністю і красою.