Тротуарна плитка

ЦІНА ДОГОВІРНА

 

Ціна на товар залежить від обсягу партії і узгоджується з співробітниками компанії

від 750 грн
Замовити
Додатково

В усіх сучасних мегаполісах використовують різноманітні матеріали для облаштування дорожніх покриттів. Але існують матеріали, які на практиці, а вірніше під впливом часу, довели свою перевагу.

Наприклад, натуральний камінь, а точніше граніт – це найкраще рішення для дорожнього полотна, яке останнім часом стає все популярнішим в різних країнах світу. Одним з найпопулярніших виробів вважається тротуарна плитка, яка не просто міцна і надійна, але ще й дуже красива і відрізняється простотою монтажу та має цілий ряд інших переваг перед бетоном і асфальтом.

Для тих, хто не знає, граніт – це один з найбільш екологічних матеріалів. Адже він не містить агресивних компонентів (на відміну від асфальту), які під впливом зовнішніх факторів починають виділяти токсичні і шкідливі компоненти.

Крім того, гранітна тротуарна плитка – це 100% натуральний матеріал, який чудово інтегрується в будь-які умови. Монтаж цього типу покриття не представляє складнощів і не передбачає проведення спеціальних підготовчих робіт.

Демонтаж плитки не менш простий, ніж її установка. Так як матеріал, з якого її виготовляють дуже міцний, то плитка здатна витримувати великі навантаження і може використовуватися в якості дорожнього покриття в місцях великого скупчення людей і транспорту.

І нарешті, цей натуральний камінь дуже гарний і багатогранний в тому, що стосується кольорової палітри і текстури. На відміну від сірого бетону і понуро чорного асфальту, тротуарна плитка з граніту може мати червонуватий, синюватий і навіть зеленуватий відтінок. Все залежить від того який саме камінь використаний для її виготовлення.

Скептики скажуть, що ціна на плитку з граніту вище, ніж на бетон або той самий асфальт. Але якщо врахувати, що ремонтувати або відновлювати таке покриття вам не доведеться навіть через півстоліття, тоді як бетон може піти тріщинами, а асфальт і зовсім може зруйнуватися під впливом сонячного проміння або води, то стає очевидним – висока вартість це не мінус.

Крім того мегаполіси розвиваються і дуже скоро може знадобитися заміна або ремонт підземних комунікацій. Якщо мова йде про покриття з бетону або асфальту, то їх потрібно повністю зривати і замінювати новим. Тоді як плитку з граніту можна легко демонтувати і пізніше встановити не менш просто, причому без заміни вже використаної сировини на нову. Так що ціна на неї може і вище, але в процесі експлуатації вона є набагато економічно вигідна.

Дивіться також товари в цій категорії

Гранітне підвіконня

Якщо перед вами стоїть завдання вибрати елемент віконної конструкції, який не просто буде красиво виглядати, але ще порадує своєю довговічністю і…

від 1 000 грн
Докладніше

Бруківка гранітна

Якщо ви звернули увагу на сучасні тенденції облагородження як міських, так і приватних (присадибних) територій, то одним з останніх трендів стала…

від 700 грн/м2
Докладніше

Гранітні сходи

Сказати яким повинен бути правильний ландшафтний дизайн заміського котеджу або приватного будинку складно, так як мода в цьому виді мистецтва не…

від 1 000 грн
Докладніше
Ми будемо раді проконсультувати

Вас з будь-якого питання
+38 044 599 9933
[tel* tel-6 class:form-control placeholder "Ваш номер телефонуЗамовити зворотній дзвінок