Гранітне підвіконня

Якщо перед вами стоїть завдання вибрати елемент віконної конструкції, який не просто буде красиво виглядати, але ще порадує своєю довговічністю і багатофункціональністю – зверніть увагу на гранітне підвіконня, яке має цілий ряд переваг перед аналогічними виробами з дерева або пластика.

Але необхідно врахувати деякі умови.

По-перше, підвіконня з граніту багато важить, тому потрібно враховувати при облаштуванні віконних систем (тобто створювати посилену конструкцію).

По-друге, така сировина коштує дорожче дерева і тим більше пластика, але дешевше ніж мармур. Аргументом на користь гранітного підвіконня, а не дерев’яного або пластикового може стати довговічність, витривалість і навіть можливість бути відновленим (відремонтованим). Хоча, як показує практика, гранітні вироби настільки міцні, що навряд чи вам доведеться відновлювати своє підвіконня з граніту, навіть якщо експлуатація його буде активною і «агресивною».

Існує стереотип, що красиві речі не можуть бути міцними і не здатні тривалий час зберігати свій презентабельний зовнішній вигляд. Це не про вироби з граніту. Якщо встановити в будинку або квартирі підвіконня з граніту, то можна бути на 100% впевненими, що воно витримає і перепади температур, і серйозне навантаження, і навіть прямі сонячні промені, і не втратить ні своєї цілісності, ні насиченості кольору, ні інших якостей. На відміну від гранітного, пластикове підвіконня рано чи пізно пожовтіє, а дерев’яне зовсім примхливе і вимагає особливого догляду і стабільного температурного режиму в будинку.

Ще однією вагомою перевагою гранітного підвіконня, вважається його простота в догляді. Все що вам потрібно – це протирати підвіконня злегка вологою ганчіркою, щоб видалити пил. Хоча, якщо це виріб з граніту кольору «сіль з перцем», то нам ньому навіть пил не видно, що не може не радувати господиню.

Хтось скаже, що у пластику набагато більше кольорова гама, а з дерева можна створювати вироби різних форм. Насправді граніт не меньш багатогранний в плані відтінків. Що стосується форми, то сучасні способи обробки дозволять створювати вироби не тільки з чіткими і прямими лініями, але і з округленими формами.

Так що ви зможете підібрати підвіконня з граніту в потрібному кольорі (щоб він вписався в інтер’єр) і навіть в потрібній дизайнерській стилістиці, тим більше що виробники не тільки пропонують широку серійну програму, а й надають можливість замовити виріб в індивідуальному порядку.

Дивіться також товари в цій категорії

Бруківка гранітна

Якщо ви звернули увагу на сучасні тенденції облагородження як міських, так і приватних (присадибних) територій, то одним з останніх трендів стала…

від 700 грн/м2
Докладніше

Гранітні сходи

Сказати яким повинен бути правильний ландшафтний дизайн заміського котеджу або приватного будинку складно, так як мода в цьому виді мистецтва не…

від 1 000 грн
Докладніше

Гранітні блоки

Гранітні блоки, які можуть використовуватися для створення різних виробів, використовуються в усіх сферах діяльності, в тому числі і в ландшафтному дизайні….

від 5 000 грн/м3
Докладніше
Ми будемо раді проконсультувати

Вас з будь-якого питання
+38 044 599 9933
[tel* tel-6 class:form-control placeholder "Ваш номер телефонуЗамовити зворотній дзвінок