Гранітні сходи

Сказати яким повинен бути правильний ландшафтний дизайн заміського котеджу або приватного будинку складно, так як мода в цьому виді мистецтва не менш мінлива, ніж в архітектурі або інтер’єрних рішеннях.

Але незалежно від трендів, правильний ландшафтний дизайн повинен забезпечувати гармонію між навколишнім середовищем і будовою, розташованими в безпосередній близькості. Тільки досвідчені професіонали знайомі не тільки з основними принципами гармонійних комбінацій, але і з особливостями різних матеріалів, що застосовуються для оформлення екстер’єрів.

Одним з таких унікальних матеріалів вважається граніт, що користується попитом серед дизайнерів за свою зовнішню красу і величність, за податливість і простоту обробки, за можливість домагатися різних візуальних ефектів.

З граніту можна створювати найрізноманітніші вироби, які не тільки доповнять будь-яке рішення, але і порадують своєю довговічністю, надійністю і зносостійкістю. Адже цей натуральний камінь вважається одним з найміцніших. Тому гранітні сходи, арки, лавочки, фонтани, колони, так часто використовуються в ландшафтному дизайні.

Такі елементи не тільки додадуть вашій присадибній ділянці величності, але і прослужать багато років, не втрачаючи своєї презентабельності ні під впливом сонячних променів, ні під впливом опадів і інших «сюрпризів» природи.

Існує стереотип, що граніт – це природний камінь, який використовується тільки для виготовлення пам’ятників і меморіальних плит. Але це не так.

По-перше, граніти дуже різноманітні і відрізняються як за кольором, так і за фактурою.

По-друге, при створенні різних елементів ландшафтного дизайну використовуються камені червоного, червоно-чорного, зеленого, рожевого, синяво-чорного і навіть блакитного і помаранчевого відтінків. Тому підібрати потрібний варіант для виготовлення гранітних сходів можна незалежно від того в якій стилістиці і кольоровій палітрі виконано будівлю (котедж, заміський будинок).

По-третє, матеріал піддається різним видам обробки і з нього можна створювати вироби як з чіткими і прямими лініями, так і унікальні шедеври, що вражають плавністю, а іноді й химерністю форм.

Ще однією вагомою перевагою граніту можна назвати його сполучуваність з іншими матеріалами. Так можна замовити сходи, повністю виготовлені з граніту (включаючи ступені, балясини, перила та інші елементи).

Але якщо стилістична концепція вимагає більш оригінальних менш монументальних рішень, можна комбінувати сходи з граніту з нержавійкою, склом та іншими каменями.

Завдяки таким якостям матеріалу, граніт використовується в ландшафтному дизайні дуже широко, дозволяючи створювати неповторні рішення в різних стилях і концепціях. При цьому він гармонійно вписується в будь-який екстер’єр, але ж гармонія вважається головною метою правильного ландшафтного дизайну.

Дивіться також товари в цій категорії

Гранітне підвіконня

Якщо перед вами стоїть завдання вибрати елемент віконної конструкції, який не просто буде красиво виглядати, але ще порадує своєю довговічністю і…

від 1 000 грн
Докладніше

Бруківка гранітна

Якщо ви звернули увагу на сучасні тенденції облагородження як міських, так і приватних (присадибних) територій, то одним з останніх трендів стала…

від 700 грн/м2
Докладніше

Гранітні блоки

Гранітні блоки, які можуть використовуватися для створення різних виробів, використовуються в усіх сферах діяльності, в тому числі і в ландшафтному дизайні….

від 5 000 грн/м3
Докладніше
Ми будемо раді проконсультувати

Вас з будь-якого питання
+38 044 599 9933
[tel* tel-6 class:form-control placeholder "Ваш номер телефонуЗамовити зворотній дзвінок