Гранітний памятник

Напевно, складно вибрати більш вдалий матеріал для виготовлення пам’ятників, ніж граніт. Адже виріб з цієї сировини здатний вистояти не те що багато років, але й десятиліть, а то й століття, не втративши своєї зовнішньої презентабельності. Крім того, сучасні технології обробки граніту значно розширили можливості виробників створювати продукцію, що відрізняється за розмірами, формами і відтінками.

Навіть текстура у каменю може бути різною. Тому при бажанні поверхню пам’ятника з граніту може бути як матовою, так і глянсовою (відполірованою), а то і виглядати «натурально», тобто нагадувати камінь тільки що добутий в кар’єрі.

Не менш важливою якістю каменю вважається його невибагливість. Тобто доглядати за пам’ятником з граніту не складно. Досить його іноді очищати від пилу і забруднень. До речі, можна спочатку обробити спеціальними розчинами з захисними функціями і бути впевненим, що ні слідів від дощу ні налипань бруду не буде.

До мінусів каменю відносять його велику вагу. Але якщо взяти до уваги міцність сировини і його довговічність, то велика вага не рахується таким вже недоліком. Тим більше цю проблему можна вирішити шляхом посилення будь-якої конструкції.

Що стосується вартості, то вона вище, ніж на вироби з дерева, металу, або з іншої кам’яної сировини (окрім мармуру). Але знову ж таки якщо врахувати, що пам’ятник з граніту здатний простояти набагато довше, ніж вироби з інших матеріалів, то стає очевидним, що ціна це не мінус, а цілком виправдане явище.

Сам по собі граніт дуже різноманітний і не потрібно переживати, що пам’ятник виготовлений з такої сировини може бути тільки темно-сірим або чорним. Насправді існують граніти червоних відтінків, зелених, синіх і навіть рожевих і помаранчевих. Так що вибір дуже широкий.

Інша справа, що традиційно склалося так, що для виготовлення пам’ятників використовують камені більш темних відтінків, які виглядають солідно, добротно і стримано. Хоча, останнім часом все частіше використовуються граніти червоних відтінків для виготовлення пам’ятників, а так само одним з останніх трендів стали комбінації каменів різних кольорів і текстури.

Так як існує безліч технік обробки каменю, то з нього створюють вироби різних форм. В результаті пам’ятник може набути будь-якої форми, плюс з граніту вже можна замовити не тільки надгробок або стелу, а й вазу, бюст тощо. До речі, на матеріал легко наносити різні надписи і зображення, тому на пам’ятник можна нанести як зображення людини, якій він присвячений, так і пам’ятні написи від родини.

Дивіться також товари в цій категорії

Гранітне підвіконня

Якщо перед вами стоїть завдання вибрати елемент віконної конструкції, який не просто буде красиво виглядати, але ще порадує своєю довговічністю і…

від 1 000 грн
Докладніше

Бруківка гранітна

Якщо ви звернули увагу на сучасні тенденції облагородження як міських, так і приватних (присадибних) територій, то одним з останніх трендів стала…

від 700 грн/м2
Докладніше

Гранітні сходи

Сказати яким повинен бути правильний ландшафтний дизайн заміського котеджу або приватного будинку складно, так як мода в цьому виді мистецтва не…

від 1 000 грн
Докладніше
Ми будемо раді проконсультувати

Вас з будь-якого питання
+38 044 599 9933
[tel* tel-6 class:form-control placeholder "Ваш номер телефонуЗамовити зворотній дзвінок