Гранітні блоки

Гранітні блоки, які можуть використовуватися для створення різних виробів, використовуються в усіх сферах діяльності, в тому числі і в ландшафтному дизайні.

Причому граніт користується заслуженою повагою у дизайнерів не тільки за свій гарний зовнішній вигляд і різноманітність відтінків, але і за свої експлуатаційні якості, такі як надійність, довговічність і податливість при обробці.

Насправді з граніту можна створювати найрізноманітніші вироби, починаючи від звичних всім плит і бруківки, закінчуючи складними архітектурними формами, такими як фонтани, арки, колони, меблеві елементи і навіть цілі альтанки. Вибір виробів з граніту, які будуть використовуватися при оформленні території біля будинку або офісного центру, залежить від стилістичних рішень.

Наприклад, для створення «японського садка», в якому немає статуй або складних архітектурних форм, можна використовувати граніт у вигляді необробленої сировини. Причому це можуть бути як великі за розмірами сляби, так і гранітна крихта, що створює неповторні візуальні ефекти. Не менш популярні для цих цілей гранітні блоки.

Якщо завдання ландшафтного дизайнера створити копію саду давньоримського аристократа, то він напевно зупинить свій вибір на розкішному фонтані з граніту, на лавочках, сидіння яких виконано з цього величного каменю, на колонах, які можуть виконувати як суто декоративну, так і цілком практичну функції (підтримувати дах альтанки, наприклад). Всі ці вироби так само створюються з блоків, які перед тим як перетворитися на справжній шедевр проходять цілий ряд обробок.

Основна сфера застосування гранітних блоків
Гранітні блоки найчастіше застосовуються в будівництві. Адже матеріал дуже міцний, виглядає статусно, дорого, стильно, навіть якщо його форми прості, а лінії чіткі і прямі. Головне, правильно підібрати камінь за відтінками і обробити його так, щоб підкреслити глибину кольору або красу текстури. На щастя, існує кілька видів обробки граніту, кожен з яких дозволяє досягати того чи іншого візуального ефекту.

Ландшафтний дизайн останнім часом стає все популярнішим і власники приватних будинків або котеджів для оформлення присадибних ділянок воліють залучати професійних дизайнерів, здатних не просто «розбити» міні парк або «садок», але створити гармонійний ансамбль, в якому житло інтегрується в навколишнє середовище і стає одним цілим з прилеглою територією. Для створення таких унікальних комбінацій фахівці використовують різні матеріали, але одним з найпопулярніших (і тому є маса причин) вважається натуральний камінь.

Дивіться також товари в цій категорії

Гранітне підвіконня

Якщо перед вами стоїть завдання вибрати елемент віконної конструкції, який не просто буде красиво виглядати, але ще порадує своєю довговічністю і…

від 1 000 грн
Докладніше

Бруківка гранітна

Якщо ви звернули увагу на сучасні тенденції облагородження як міських, так і приватних (присадибних) територій, то одним з останніх трендів стала…

від 700 грн/м2
Докладніше

Гранітні сходи

Сказати яким повинен бути правильний ландшафтний дизайн заміського котеджу або приватного будинку складно, так як мода в цьому виді мистецтва не…

від 1 000 грн
Докладніше
Ми будемо раді проконсультувати

Вас з будь-якого питання
+38 044 599 9933
[tel* tel-6 class:form-control placeholder "Ваш номер телефонуЗамовити зворотній дзвінок