Гранітна стільниця

Гранітна стільниця – це функціональне і практичне рішення, здатне надати вашій кухні особливої ​​стильності. Найчастіше, стільниця з граніту прикрашає інтер’єри, виконані в класичному стилі. Це не дивно, так як натуральний камінь асоціюється з монументальністю та величчю. Крім того, граніт чудово поєднується з іншими матеріалами, застосовуваними при створенні класичних інтер’єрів, такими як скло, натуральне дерево і навіть метал.

Але і це далеко не всі переваги, якими володіє гранітна стільниця, підібрати яку можна як з серійного виробництва, так і замовити в індивідуальному порядку.

Зносостійкість і довговічність – гарантія багаторічної експлуатації.

Класика вічна. З цим твердженням мало хто сперечатиметься. Тому не дивно, що в інтер’єрах в класичному стилі використовуються такі ж вічні і надійні матеріали як граніт. Кухонна стільниця з граніту прослужить багато років і не втратить свого привабливого зовнішнього вигляду. Граніт, з якого вона виготовлена, відрізняється неймовірною міцністю і зносостійкістю. Тобто матеріал не боїться ні перепадів температур, ні активної експлуатації, практично не вразливий для механічного впливу і навіть після потрапляння на поверхню гарячої води або розпеченого жиру не втратить своєї привабливості.

Крім того, доглядати за стільницею з граніту дуже просто, так як не потрібно використовувати ніяких спеціальних хімічних речовин, а сама поверхня «не боїться» абразивних миючих засобів.

Граніт хоч і вважається одним з найміцніших матеріалів, проте, досить податливий для обробки. З нього можна створювати вироби різних форм і розмірів. Тобто ваша стільниця з граніту може бути як з чіткими і прямими лініями, так і з плавними, закругленими формами. Адже класичний стиль дозволяє використовувати як плавні лінії так і строгі.

Натуральний камінь, зокрема граніт, століттями використовується в сфері будівництва та оформлення інтер’єрів. Це не дивно, так як матеріал відрізняється міцністю, довговічністю, красивим зовнішнім виглядом, особливо якщо мова йде про граніт, що відрізняється за кольором, відтінком та текстурою. Сучасні дизайнери та стилісти так само активно застосовують цей унікальний матеріал для виготовлення як декоративних, так і функціональних елементів.

Дивіться також товари в цій категорії

Гранітне підвіконня

Якщо перед вами стоїть завдання вибрати елемент віконної конструкції, який не просто буде красиво виглядати, але ще порадує своєю довговічністю і…

від 1 000 грн
Докладніше

Бруківка гранітна

Якщо ви звернули увагу на сучасні тенденції облагородження як міських, так і приватних (присадибних) територій, то одним з останніх трендів стала…

від 700 грн/м2
Докладніше

Гранітні сходи

Сказати яким повинен бути правильний ландшафтний дизайн заміського котеджу або приватного будинку складно, так як мода в цьому виді мистецтва не…

від 1 000 грн
Докладніше
Ми будемо раді проконсультувати

Вас з будь-якого питання
+38 044 599 9933
[tel* tel-6 class:form-control placeholder "Ваш номер телефонуЗамовити зворотній дзвінок