Плитка із граніту

Гранітна плитка, правильно підібрана за кольором і текстурою, здатна вписатися в будь-яке інтер’єрне рішення. Також це наповнить інтер’єр особливою ​​розкішністю і пишністю. Звичайна плитка для підлоги виглядає оригінально, але якщо порівнювати її з гранітною, то міцності якості останньої неможливо переоцінити.

Адже граніт – це один з найміцніших матеріалів. Тому ваша плитка з такої сировини витримає не тільки великий потік людей, а й механічний вплив, падіння важких предметів, переміщення меблів та ін. При цьому ніяких подряпин, сколів та тріщин не буде.

Краса, яка вражає своєю довговічністю

Дуже часто плитка з граніту використовується для облаштування офісів фінансових компаній, банків і страхових корпорацій. Це не дивно, так як виглядає вона дуже дорого, солідно і статусно. Тому офіс фірми не просто вражає своєю розкішністю, але і вселяє впевненість у фінансовій успішності компанії та її надійності.

Останнім часом гранітна плитка стала часто використовуватися і для оформлення інтер’єрів житлових будинків. Це не дивно, так як споживачі оцінили її переваги. Адже на відміну від звичайної плитки, гранітна – дуже міцна, проста у догляді та не менш різноманітна в кольоровій гамі. Ну а професійні будівельники завжди позитивно відгукувалися про вироби з граніту за їх експлуатаційні якості, і в тому числі за простоту обробки, монтажу і ін.

Для того щоб плитка для підлоги з граніту завжди виглядала красиво, її можна спочатку покрити захисним шаром. До речі, існують так само спеціальні речовини, що забезпечують антиковзаючий ефект. В результаті плитка з граніту прослужить багато років і не доставить жодних проблем при використанні. Якщо ж за допомогою плитки з граніту оформити стіни і стелю, то можна бути впевненим, що в найближчі десятиліття ні про які ремонтні роботи хвилюватися не доведеться.

Когось може налякати вартість гранітної плитки. Але, по-перше, міняти її не доведеться як мінімум в найближчі півстоліття. По-друге, виглядає вона більш розкішно, ніж вироби з іншої сировини. І нарешті різноманітність відтінків і текстур, які сьогодні доступні – дозволяє будь-якому споживачеві підібрати оптимальне рішення для свого житла або офісу. А також здатне вписатися як за кольором, так і за фактурою в уже готовий інтер’єр офісу або квартири.

Дивіться також товари в цій категорії

Гранітне підвіконня

Якщо перед вами стоїть завдання вибрати елемент віконної конструкції, який не просто буде красиво виглядати, але ще порадує своєю довговічністю і…

від 1 000 грн
Докладніше

Бруківка гранітна

Якщо ви звернули увагу на сучасні тенденції облагородження як міських, так і приватних (присадибних) територій, то одним з останніх трендів стала…

від 700 грн/м2
Докладніше

Гранітні сходи

Сказати яким повинен бути правильний ландшафтний дизайн заміського котеджу або приватного будинку складно, так як мода в цьому виді мистецтва не…

від 1 000 грн
Докладніше
Ми будемо раді проконсультувати

Вас з будь-якого питання
+38 044 599 9933
[tel* tel-6 class:form-control placeholder "Ваш номер телефонуЗамовити зворотній дзвінок