Бруківка гранітна

Якщо ви звернули увагу на сучасні тенденції облагородження як міських, так і приватних (присадибних) територій, то одним з останніх трендів стала гранітна бруківка. Це цілком закономірно, якщо враховувати якість матеріалу, який використовується при її виготовлені.

На сьогодні граніт за своєю міцністю поступається, напевно, тільки алмазу. Недарма, для обробки каменю використовуються як раз різні інструменти з алмазним напиленням. Всі вироби з граніту витримують колосальні навантаженя, вони практично не вразливі для механічного впливу і тим більше здатні витримувати будь-які погодні умови (сніг, дощ, вітер).

Бруківка з граніту виглядає дуже красиво, тому все частіше її використовують не тільки для облаштування міських вулиць і тротуарів, а й під час створення стильних ландшафтних композицій на територіях біля приватних будинків котеджів та ін. На відміну від бетону або тим більше асфальту вона здатна прослужити багато десятиліть і не втратити свій гарний зовнішній вигляд. Якщо ж гранітний елемент все-таки пошкоджений, то його дуже легко відновити або навіть замінити. Адже ще одна перевага бруківки з граніту – простота укладання і такий самий нескладний демонтаж (за необхідністю).

Мінімум складнощів з укладання і демонтажем бруківки

Якщо потрібно провести ремонт комунікацій в місці з асфальтовим або бетонним покриттям, то процес ремонту затягнеться на тривалий час, адже покриття спочатку потрібно зняти (а це займає чимало часу), потім його потрібно відновити, а точніше облаштувати заново. Тоді як бруківку легко «витягнути» і так само легко «покласти» назад. При цьому в процесі демонтажу бруківка не пошкоджується, що дозволяє використовувати її повторно. Так як при установці бруківки між елементами залишається невелика відстань, то забезпечується дренаж і опади не руйнують покриття, а вбираються «в землю». Тому при використанні бруківки, у вас не тільки не буде калюж на доріжці, а ще й вода не зможе почати свою руйнівну дію, яка так часто псує і асфальт і бетон.

Різноманітність форм і відтінків гранітного каменю

Крім того що бруківка з граніту міцна, вона ще й дуже красива, виглядає дорого і різноманітно. Адже граніт – камінь, який дуже багатогранний в плані відтінків, тому й вироби з нього можуть бути виконані в різному кольорі і текстурі. В результаті, використовуючи вироби з різних каменів (з граніту в різних відтінках) можна створювати не просто красиве дорожнє покриття, але справжні витвори мистецтва з візерунками та орнаментами.

Дивіться також товари в цій категорії

Гранітне підвіконня

Якщо перед вами стоїть завдання вибрати елемент віконної конструкції, який не просто буде красиво виглядати, але ще порадує своєю довговічністю і…

від 1 000 грн
Докладніше

Гранітні сходи

Сказати яким повинен бути правильний ландшафтний дизайн заміського котеджу або приватного будинку складно, так як мода в цьому виді мистецтва не…

від 1 000 грн
Докладніше

Гранітні блоки

Гранітні блоки, які можуть використовуватися для створення різних виробів, використовуються в усіх сферах діяльності, в тому числі і в ландшафтному дизайні….

від 5 000 грн/м3
Докладніше
Ми будемо раді проконсультувати

Вас з будь-якого питання
+38 044 599 9933
[tel* tel-6 class:form-control placeholder "Ваш номер телефонуЗамовити зворотній дзвінок