Про нас

Наша компанія – одна із найкращих в Україні серед виробників та продавців граніту.

Наша продукція

Ні для кого не секрет, що натуральний камінь є відмінним будівельним матеріалом. Твердість граніту перевищують лише діаманти, гранати та сапфіри. Граніт – це найкращий вибір будматеріалу, завдяки своїм унікальним характеристикам. А саме таким як:

Граніт – відмінне рішення для оздоблення зовнішніх будівель та внутрішніх приміщень, для вимощення доріг, під’їзних шляхів, терас, різних майданчиків. Натуральний камінь є традиційним фаворитом серед матеріалів для виготовлення пам’ятників, камінів, стільниць, підвіконня.

.

Наші співробітники

Наші працівники – спеціалісти з величезним досвідом роботи та високою кваліфікацію, яку постійно підвищують.  Увага до деталей, максимальна старанність та  високий контроль якості на всіх етапах виробництва – особлива відмінність  наших спеціалістів. Сучасне обладнання, в поєднанні з технічними знаннями наших співробітників, дозволяє нам отримувати високоякісну продукцію в максимально короткі терміни. Наша робота характеризується згуртованістю та командним духом, спрямованим на позитивну взаємодію і спілкування, а також на професіоналізм і досвід кожного співробітника.

Наше обладнання

Рівень нашого обладнання відповідає сучасним вимогам і допомагає створювати дійсно якісну і надійну продукцію. Майже вся лінія виробництва автоматизована. В асортимент обладнання входять: