Про нас

Ми – компанія виробник і кращий продавець виробів з граніту.

Наша продукція

Ні для кого не секрет, що натуральний камінь є відмінним будівельним матеріалом. Якщо говорити про твердість природних каменів, то в цьому показнику граніт обганяють тільки діаманти, гранати та сапфіри. Тому, це кращий вибір будматеріалу коли мова йде про:

Граніт – найкраще рішення для оздоблення зовнішніх будівель та внутрішніх приміщень, для вимощення доріг, під’їзних шляхів, терас, різних майданчиків. Натуральний камінь є традиційним фаворитом серед матеріалів для виготовлення пам’ятників, каминів, стільниць, підвіконня, завдяки своїм унікальним властивостям.

Наші співробітники

Спеціалісти з величезним досвідом роботи та високою кваліфікацію, яку постійно підвищують в процесі роботи.  Увага до деталей, максимальна старанність та  високий контроль якості на всіх етапах виробництва є особливою відмінністю  торговоі марки нашого продукта. Сучасне обладнання в поєднанні з технічними знаннями наших співробітників дозволяє нам отримувати високоякісну продукцію в максимально короткі строки. Наша робота характеризується еффективною командною роботою та командним духом, спрямованим на позитивну взаємодію і спілкування, а також на професіоналізм і досвід кожного співробітника.

Наше обладнання

Рівень нашого обладнання відповідає сучасним вимогам і допомагає створювати дійсно якісну і надійну продукцію. Майже вся лінія виробництва автоматизована. В асортимент обладнання входять: